Kurs masażu orientalnego – tryb indywidualny

 

 INFORMACJE O KURSIE:

Kurs masażu orientalnego  zapewnia wszechstronne przygotowanie kursantów do pracy z naciskiem na orientalne  techniki masażu wykonywane w branży kosmetycznej oraz gabinetach odnowy biologicznej czy też hotelach i obiektach SPA. Nasi specjaliści od podstaw wprowadzą Państwa w tajniki sztuki masażu w oparciu o bogatą wiedzę teoretyczną i praktyczną. W trakcie kursu słuchacze zapoznają się ze specyfikacją pracy w SPA i przede wszystkim z praktyką i metodyką wykonywania poszczególnych masaży tj. masażu abhynga, masażu udvarthana, masażu shirodhara,  masażu tajskiego stóp, masażu stemplami ziołowymi oraz hammamu marokańskiego.

 

Masaż  orientalny to doskonałe uzupełnienie warsztatu pracy każdego masażysty !

 

Postaw na doświadczenie i wieloletnią praktykę naszych instruktorów !

 

Zdobywaj wiedzę i umiejętności od najlepszych !

 

CHCESZ PRZESZKOLIĆ SWOJEGO PRACOWNIKA

W GABINECIE, SPA LUB HOTELU ?

 

DOJEDZIEMY I ZREALIZUJEMY SZKOLENIE

INDYWIDUALNIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !

 

PROGRAM KURSU:

- Założenia i filozofia masaży orientalnych

Masaż ajurwedyjski  Abhyanga  

- Masaż ajurwedyjski Udvartana

- Masaż ajurwedyjski Shirodhara

- Masaż tajski stóp

- Masaż stemplami ziołowymi 

- Hammam marokański

 

UCZESTNICY KURSU:

Kurs jest skierowany głównie do masażystów, fizjoterapeutów, kosmetologów, instruktorów odnowy biologicznej, studentów i słuchaczy tych kierunków, jak również do osób początkujących, mających ukończony kurs masażu klasycznego. 

PROWADZĄCY KURS:

Maciej Kostka – magister fizjoterapii, dyplomowany masażysta i pedagog. Od 2010 roku jest instruktorem kursów w centrum szkoleniowym  Art-Masaż, aktualnie pracuje również jako terapeuta w hotelu Bukowy Park Medical SPA w Polanicy-Zdroju oraz prowadzi własny gabinet masażu i odnowy biologicznej w Kłodzku. W zawodzie pracuje ponad 10 lat, a na swoim koncie instruktorskim posiada około 3000 godzin zrealizowanych kursów i szkoleń w zakresie masażu. Ukończył liczne certyfikowane szkolenia w zakresie technik masażu leczniczego, kosmetycznego ajurwedyjskiego, tajskiego, orientalnego oraz nowoczesnych metod fizjoterapii. Czynnie uczestniczy w warsztatach, seminariach oraz szkoleniach branżowych by pogłębiać tajniki masażu oraz pracy z ludzkim ciałem. Zawodowa profesja stała się życiową pasją, którą pragnie „zarazić”słuchaczy kursów. Dodatkowym atutem jest posiadanie wiedzy menadżerskiej w zakresie kierowania obiektami SPA, zarządzania zespołem oraz profesjonalnej obsługi sprzedażowej, która może okazać się również przydatna dla kursantów zakładających własną działalność gabinetową z usługami masażu jaki i zabiegami SPA&Wellness.

CZAS TRWANIA KURSU:

Kurs masażu orientalnego  trwa 60 godzin dydaktycznych.
Podczas kursu kładziemy główny nacisk na praktyczną część szkolenia!
Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe.

TRYB KURSU:

Popołudniowy obejmuje 9 (spotkań) dni szkoleniowych

- popołudniowy: wtorki i czwartki  w godzinach 15:00 – 20:00  

- indywidualny*

- wyjazdowy**

* indywidualny – intensywny organizowany na zlecenie w dogodnym dla klienta terminie – szczegółowe informacje 663-418-084

** wyjazdowy – intensywny organizowany na zlecenie hotelu, SPA, gabinetu w dogodnym dla klienta terminie - szczegółowe informacje 663-418-084

MIEJSCE KURSU:

Gabinet masażu i odnowy biologicznej, ul. Wolności 83 

TERMIN KURSU:

Popołudniowy:

wkrótce

 

 

Aktualne terminy kursów w zakładce Terminy szkoleń

CERTYFIKATY/DYPLOMY:

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje firmowy dyplom ukończenia kursu masażu orientalnego ( ze zdjęciem w twardej oprawie ), certyfikat oraz zaświadczenie ukończenia kursu według wzoru MEN wydane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2012 r., poz. 186.).

KURS DOSTĘPNY RÓWNIEŻ DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W URZĘDACH PRACY
ZAPRASZAMY OSOBY BEZROBOTNE Z CAŁEGO KRAJU

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS -  ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

kursy@artmasaz.com lub 663-418-084

Kurs masażu orientalnego

1499 zł

/kurs

Zapisz się na kurs

Dołącz do grona profesjonalistów
Szkolenia z Art- Masaż to droga do Twojego sukcesu!
Nie zwlekaj zapisz się już dziś