Masaż bańką chińską – zapytaj o szczegóły

INFORMACJE O SZKOLENIU:

Masaż bańką chińską to naturalna metoda lecznicza wywodząca się ze starożytnej medycyny chińskiej. Terapia ta łączy próżniowe oddziaływanie baniek ze specjalnie dobranymi technikami masażu oraz stymulacją miejsc akupunkturowych. Masaż z zastosowaniem baniek doskonale sprawdza się w leczeniu infekcji, stanów zapalnych, blokad energetycznych, napięć mięśniowo-powięziowych oraz schorzeń stawowych. Ich nieocenione właściwości wykorzystuje się również w kosmetyce, jako integralną formę masażu modelującego i antycellulitowego. Dzięki podciśnieniu jakie wytwarza się w bańce w trakcie zabiegu, następuje pobudzenie tkanki podskórnej, przyspieszenie procesów przemiany materii oraz redukcji tkanki tłuszczowej, w wyniku czego skóra nabiera właściwego kolorytu, jędrności i elastyczności.

PROGRAM SZKOLENIA: 

- Historia baniek chińskich

- Podział i rodzaje baniek chińskich

- Zasady stosowania baniek chińskich

- Wskazania i przeciwwskazania do stosowania baniek chińskich

- Przygotowanie do masażu bańką chińską

- Techniki i metodyka masażu bańką chińską

- Praktyczny trening masażu bańką chińską

UCZESTNICY SZKOLENIA :

Kurs jest skierowany głównie do masażystów, fizjoterapeutów, kosmetologów, instruktorów odnowy biologicznej, studentów i słuchaczy tychże kierunków, jak również do osób początkujących, mających ukończony kurs masażu klasycznego. 

PROWADZĄCY SZKOLENIE :

Maciej Kostka – magister fizjoterapii, dyplomowany masażysta i pedagog. Od 2010 roku jest instruktorem kursów w centrum szkoleniowym  Art-Masaż, aktualnie pracuje również jako terapeuta w hotelu Bukowy Park Medical SPA w Polanicy-Zdroju oraz prowadzi własny gabinet masażu i odnowy biologicznej w Kłodzku. W zawodzie pracuje ponad 10 lat, a na swoim koncie instruktorskim posiada około 3000 godzin zrealizowanych kursów i szkoleń w zakresie masażu. Ukończył liczne certyfikowane szkolenia w zakresie technik masażu leczniczego, kosmetycznego ajurwedyjskiego, tajskiego, orientalnego oraz nowoczesnych metod fizjoterapii. Czynnie uczestniczy w warsztatach, seminariach oraz szkoleniach branżowych by pogłębiać tajniki masażu oraz pracy z ludzkim ciałem. Zawodowa profesja stała się życiową pasją, którą pragnie „zarazić”słuchaczy kursów. Dodatkowym atutem jest posiadanie wiedzy menadżerskiej w zakresie kierowania obiektami SPA, zarządzania zespołem oraz profesjonalnej obsługi sprzedażowej, która może okazać się również przydatna dla kursantów zakładających własną działalność gabinetową z usługami masażu jaki i zabiegami SPA&Wellness.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA:

Szkolenie trwa 10 godzin dydaktycznych 
Podczas kursu kładziemy główny nacisk na praktyczną część szkolenia!
Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe. 

CERTYFIKATY:

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia masażu bańką chińską.

TRYB SZKOLENIA:

- indywidualny – organizowany na zlecenie w dogodnym dla klienta terminie – szczegółowe informacje 663-418-084

TERMIN SZKOLENIA:

- indywidualny*

- wyjazdowy**

* indywidualny – intensywny organizowany na zlecenie w dogodnym dla klienta terminie – szczegółowe informacje 663-418-084

** wyjazdowy – intensywny organizowany na zlecenie hotelu, SPA, gabinetu w dogodnym dla klienta terminie - szczegółowe informacje 663-418-084

MIEJSCE SZKOLENIA :

Gabinet masażu i odnowy biologicznej, ul. Wolności 83, Kłodzko

 

SZKOLENIE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W URZĘDACH PRACY

 

ZAPRASZAMY OSOBY BEZROBOTNE Z CAŁEGO KRAJU

 

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS -  ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

kursy@artmasaz.com lub 663-418-084

Masaż bańką chińską

399 zł

/szkolenie

Zapisz się na szkolenie

Dołącz do grona profesjonalistów
Szkolenia z Art- Masaż to droga do Twojego sukcesu!
Nie zwlekaj zapisz się już dziś