Orientalny masaż stóp – zapytaj o szczegóły

 

INFORMACJE O SZKOLENIU:

Tajskimasaż stóp stanowi cześć tradycyjnych zabiegów medycyny tajskiej, wykonywany jest przy użyciu dłoni oraz specjalnego kijka wykonanego z syjamskiego drewna różanego. W trakcie masażu wykorzystywane są między innymi elementy refleksoterapii oraz uciski stref energetycznych. Masaż rozpoczyna się od nałożenia na okolicę stopy i podudzia rozgrzewających balsamów, następnie stopy owijane są ciepłymi ręcznikami i dopiero tak przygotowane poddawane są masażowi. Tajski masaż stóp nie tylko stymuluje same stopy, ale także cały organizm. Punktowy masaż podeszwy pobudza receptory, które poprze reakcję odruchową stymuluje wszystkie układy ciała. Tajski masaż stóp jest doskonałą formą profilaktyki dla zmęczonych i ciężkich nóg, zalecany jest również dla osób ze stojącym trybem życia, z nadwagą, noszących ciasne i niewygodne obuwie, a także osobom uprawiającym sporty powodujące przeciążenia w obszarze kończyn dolnych. 

 

CHCESZ PRZESZKOLIĆ SWOJEGO PRACOWNIKA

W GABINECIE, SPA LUB HOTELU ?

 

DOJEDZIEMY I ZREALIZUJEMY SZKOLENIE

INDYWIDUALNIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !

 

 

PROGRAM SZKOLENIA: 

- Zarys historyczny tajskiego masażu stóp

- Podstawy anatomiczne stopy dla potrzeb tajskiego masażu stóp

- Strefy refleksologii

- Wskazania i przeciwwskazania do tajskiego masażu stóp

- Przygotowania do masażu 

- Techniki i metodyka tajskiego masażu stóp

- Praktyczny trening  tajskiego masażu stóp

UCZESTNICY SZKOLENIA:

Szkolenie jest skierowane głównie do masażystów, fizjoterapeutów, kosmetologów, instruktorów odnowy biologicznej, studentów i słuchaczy tychże kierunków, jak również do osób początkujących, mających ukończony kurs masażu klasycznego. 

PROWADZĄCY SZKOLENIE:

Maciej Kostka – magister fizjoterapii, dyplomowany masażysta i pedagog. Od 2010 roku jest instruktorem kursów w centrum szkoleniowym  Art-Masaż, aktualnie pracuje również jako terapeuta w hotelu Bukowy Park Medical SPA w Polanicy-Zdroju oraz prowadzi własny gabinet masażu i odnowy biologicznej w Kłodzku. W zawodzie pracuje ponad 10 lat, a na swoim koncie instruktorskim posiada około 3000 godzin zrealizowanych kursów i szkoleń w zakresie masażu. Ukończył liczne certyfikowane szkolenia w zakresie technik masażu leczniczego, kosmetycznego ajurwedyjskiego, tajskiego, orientalnego oraz nowoczesnych metod fizjoterapii. Czynnie uczestniczy w warsztatach, seminariach oraz szkoleniach branżowych by pogłębiać tajniki masażu oraz pracy z ludzkim ciałem. Zawodowa profesja stała się życiową pasją, którą pragnie „zarazić”słuchaczy kursów. Dodatkowym atutem jest posiadanie wiedzy menadżerskiej w zakresie kierowania obiektami SPA, zarządzania zespołem oraz profesjonalnej obsługi sprzedażowej, która może okazać się również przydatna dla kursantów zakładających własną działalność gabinetową z usługami masażu jaki i zabiegami SPA&Wellness.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA:

Szkolenie trwa 10 godzin dydaktycznych 
Podczas kursu kładziemy główny nacisk na praktyczną część szkolenia!
Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe. 

CERTYFIKATY:

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia tajskiego masażu stóp.

TRYB SZKOLENIA:

- indywidualny – organizowany na zlecenie w dogodnym dla klienta terminie – szczegółowe informacje 663-418-084

TERMIN SZKOLENIA:

- indywidualny*

- wyjazdowy**

* indywidualny – intensywny organizowany na zlecenie w dogodnym dla klienta terminie – szczegółowe informacje 663-418-084

** wyjazdowy – intensywny organizowany na zlecenie hotelu, SPA, gabinetu w dogodnym dla klienta terminie - szczegółowe informacje 663-418-084

MIEJSCE SZKOLENIA :

Gabinet masażu i odnowy biologicznej, ul. Wolności 83, Kłodzko

 

 

SZKOLENIE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W URZĘDACH PRACY

 

ZAPRASZAMY OSOBY BEZROBOTNE Z CAŁEGO KRAJU

 

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS -  ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

kursy@artmasaz.com lub 663-418-084

Tajski masaż stóp

399 zł

/szkolenie

Zapisz się na szkolenie

Dołącz do grona profesjonalistów
Szkolenia z Art- Masaż to droga do Twojego sukcesu!
Nie zwlekaj zapisz się już dziś